...
Przejdź do treści

Czym jest wykończenie pod klucz?

Od jakiegoś czasu bardzo popularną usługą jest wykończenie pod klucz. Czym zatem jest wykończenie pod klucz i dla kogo jest dedykowana ta usługa?

Wykończenie pod klucz to kompleksowa usługa wykończenia Twojej nieruchomości.  Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy Twojego mieszkania czy też domu. Przygotujemy dla Ciebie projekt wnętrza, inżynier odbierze lokal od dewelopera a następnie ekipa remontowa zajmie się wykończeniem i remontem. Nasza pracownia stolarska zrobi dla Ciebie wyjątkowe meble na wymiar.

Jakie są korzyści z wykończenia pod klucz?

Przede wszystkim masz gwarancje spokoju. Bardzo często wykończenie pod klucz pozwala uniknąć zbędnych nerwów, dodatkowych kosztów oraz straty czasu. To my, bierzemy na siebie całą koordynacje procesu wykończeniowego.

Przygotowujemy dla Ciebie projekt wnętrz, który jest skrojony na miarę. Nie oferujemy usługi pakietów wykończeniowych z prostego względu – zależy nam aby każdy Klient czuł się wyjątkowo i do tego też dążymy w każdym z naszych projektów- indywidualnego podejścia. Już na etapie projektu wnętrz otrzymujesz szczegółowy kosztorys zarówno budowlany jak i mebli na wymiar. Nie ma żadnych ukrytych kosztów a wszystkie pozycje są uwzględnione.

Kolejny etap to odebranie nieruchomości od Dewelopera. Mamy specjalistów, którzy zajmują się tylko odbiorami, więc doskonale wiedzą na co zwracać uwagę.

Przystępujemy do prac wykończeniowych (bądź remontowych na rynku wtórnym).  Zamawiamy całą chemię budowlaną jak i pozostałe materiały wykończeniowe a Ty dzięki temu możesz skorzystać z preferencyjnych cen np. na armaturę, płytki czy podłogę. Całym procesem opiekuje się nasz Koordynator. Jakość jest dla nas priorytetem- zarówno materiałów jak i pracy.

Pod koniec etapu wykończeniowego pojawia się etap związany z meblami na wymiar. W pierwszej kolejności pojawiają się korpusy a następnie reszta. Pracujemy wyłącznie na materiałach bardzo wysokiej jakości.

A jeżeli chcesz żebyśmy zajęli się zakupem również pozostałych mebli i dodatków- z przyjemnością się tym zajmiemy 🙂

Dla kogo zatem jest usługa wykończenia pod klucz?

Dla każdego 🙂 Kto ceni swój czas i chce aby jego nieruchomością zaopiekowali się specjaliści w swojej dziedzinie. Zajmujemy się nie tylko wykończeniem pod klucz na rynku pierwotnym ale i wykończeniem pod klucz na rynku wtórnym. Pamiętaj, że wybierając usługę wykończenia pod klucz zaoszczędzasz 15% Vat.

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń, 512-514-539 Dawid oraz 792-851-796 Laura. Z przyjemnością opowiemy Ci więcej podczas niezobowiązującego spotkania.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.