Przejdź do treści

Nasze realizacje

Mieszkanie w kamienicy na Pradze

Przepiękny projekt mieszkania na rynku wtórnym w kamienicy na warszawskiej Pradze. Wykonaliśmy generalny remont mieszkania w kamienicy. Wymieniliśmy wszystkie instalacje elektryczne oraz hydrauliczne. Stawialiśmy ściany G-K, zrobiliśmy gładzie. Wykonaliśmy całkowity remont łazienki z przeróbkami hydraulicznymi.

Segment w Konstancinie

Zajęliśmy się kompleksową realizacją segmentu w Konstancinie z rynku pierwotnego. Wykonaliśmy remont i wykończenie, zrobiliśmy meble na wymiar w naszej pracowni stolarskiej: całą zabudową kuchenną, zabudowę łazienkową, oraz inne meble w fornirze. Wykonaliśmy drewniane, podświetlone schody oraz poręcze.

Zrobiliśmy remont łazienki oraz WC, całą elektrykę oraz hydraulikę. Na ścianach została zrobiona gładź. Całość uzupełniła piękna, drewniana podłoga. Segment ma 150m2 i składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, WC oraz wiatrołapu. 1 piętro to 3 sypialnie (jedna z garderobą) oraz łazienką.

Na poddaszu przepiękna otwarta przestrzeń z belkami które również wykonywaliśmy.

Warto zwrócić uwagę na przepiękne listwy karniszowe wykonane z płyty meblowej oraz ścianę loftową z drzwiami.

Kawalerka na Saskiej Kępie

Co można zrobić na 28 metrach? Dzięki naszemu projektowi wnętrz, okazuje się że wiele. W tej inwestycji zajęliśmy się kompletną obsługą nieruchomości: nasi architekcie przygotowali projekt wnętrz, wykonaliśmy generalny remont, nasza pracownia stolarska zrobiła meble na wymiar oraz urządziliśmy całe wnętrze.

Remont mieszkania z rynku wtórnego dla niektórych firm remontowych może być wyzwaniem, ale nie dla nas. Wymieniliśmy okna,  zrobiliśmy nowe instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz zmieniliśmy układ ścian.

Dzięki odpowiedniemu projektowi wnętrz, nasza stolarnia wykonała na wymiar bardzo dużą ilość zabudów, zarówno w kuchni, salonie i sypialni jak i w łazience.

Remont Klimatycznego mieszkania na Saskiej Kępie

Mieszkanie z rynku wtórnego w bloku z lat 70 przeszło generalny remont, zrobiliśmy meble na wymiar w naszej pracowni stolarskiej oraz urządziliśmy je i zrobiliśmy home staging. Odnowiliśmy również szafkę RTV, która została zostawiona przez poprzednich właścicieli. Świetnie się wkomponowała do lameli i drewnianej podłogi.

Wykończenie mieszkania na rynku pierwotnym w stylu loftowym

Nasz klient chciał żeby w Jego  mieszkaniu na Bliskiej Woli panował klimat loftowy. Oczywiście, zajęliśmy się przygotowaniem projektu wnętrz, wykończeniem a także meblami na wymiar. Efekt loftu w apartamentowcu? Jak widać na załączonych zdjęciach- zrealizowany. Piękna cegła w połączeniu z czarnymi elementami loftowymi oraz paleta szarości.

Pokoje łazienkowe w Konstancinie

Przepiękne, dwie duże łazienki które wyremontowaliśmy mają powierzchnie mieszkania. Położyliśmy tutaj płytki w dużym formacie, spieki.

Remont Mieszkania w bloku z rynku wtórnego

Mieszkasz w starym bloku i chcesz zmienić wnętrza? Zobacz, jak wygląda teraz mieszkanie 50,5m2, które wcześniej miało osobną kuchnie, jedną sypialnie oraz duży salon, duży korytarz i osobno WC oraz łazienkę. Przygotowaliśmy projekt wnętrz, w którym zmieniliśmy układ ścian. Wymieniliśmy stare okna na nowe. Zrobiliśmy wszystkie instalacje elektryczne oraz hydrauliczne i oprócz generalnego remontu, zajęliśmy się również meblami na wymiar. Mieszkanie zyskało 2 sypialnie, w tym jedną z dużą garderobą. Jest tu duża ilość szaf i miejsca do przechowywania.

Waxroom

W salonie kosmetycznym Waxroom w bloku na warszawskim Żoliborzu,zrobiliśmy generalny remont. Mieszkanie dostosowaliśmy pod potrzeby salonu. Wymieniliśmy całą instalację elektryczną oraz hydrauliczną. Zrobiliśmy łazienkę.