...
Przejdź do treści

Konsultacje Remontowe Online

Planujesz remont? Potrzebujesz skonsultować stan swojej nieruchomości? Nie wiesz jak zaaranżować wnętrza?

Skorzystaj z naszych Konsultacji Remontowych Online.

Przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad, określając Twoje priorytety oraz budżet. Następnie ocenimy stan Twojej nieruchomości oraz zasugerujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich preferencji.

W zależności od potrzeb, możesz skorzystać z usług naszych specjalistów ds. remontu- inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem oraz projektantów wnętrz, którzy dodatkowo specjalizują się w home stagingu, czyli aranżacji wnętrz.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób które chcą odświeżyć swoje wnętrza albo przeprowadzić remont na własną rękę.

Konsultacja remontowa jest dedykowana również dla osób, które inwestują w nieruchomości, tzw. flipy oraz gotowce inwestcyjne i chcą poradzić się jak zwiększyć atrakcyjność nieruchomości za pomocą home stagingu albo w jaki sposób przeprowadzić remont aby zysk był jak najbardziej korzystny.

Jak wyglądają konsultacje?

  1. Zadzwoń do nas 512-514-539 oraz 792-851-796 albo zostaw wiadomość w formularzu kontaktowym. Możesz też napisać maila na adres: biuro@remontartbud.pl

2. Poprosimy Cię o wysłanie jak największej liczby zarówno zdjęć jak i planów (jeżeli są dostępne) a także wyślemy Ci formularz do wypełnienia z listą pytań, dzięki którym będziemy mogli określić Twoje potrzeby, priorytety oraz budżet.

3. Otrzymasz od nas umowę oraz fakturę na usługę.

4. W ciagu 2 dni roboczych przygotujemy dla Ciebie analizę stanu nieruchomości oraz zaproponujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

5. Koszt usługi zaczyna się od 500 zł netto (w zależności od m.in. metrażu). W przypadku zdecydowania się na pozostałe nasze usługi (projekt wnętrz, usługi remontowe, meble na wymiar, home staging) kwota ta zostanie odjęta od kwoty końcowej

Pobierz Darmową Listę Zakupową do Remontu Łazienki

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.