Przejdź do treści

Wykończenia pod klucz z Remont ArtBud

Firma remontowa jest na rynku warszawskim od ponad 30 lat. Jesteśmy specjalistami od remontów, wykończenia pod klucz, odbiorów mieszkań, projektów wnętrz oraz wyjątkowych mebli na wymiar. Nasze realizacje wykonujemy głównie na terenie Warszawy i okolic: Konstancin, Józefosław, Józefów, Otwock, Piaseczno, Zalesie, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Radzymin, Ząbki, Łomianki, Legionowo i wiele innych.

W Warszawie wykonujemy remonty i wykończenia pod klucz we wszystkich dzielniach: Ursynów, Mokotów, Bemowo, Bielany, Wilanów, Białołęka, Targówek, Śródmieście, Praga Północ, Włochy, Tarchomin, Wola, Ochota, Praga Południe, Wawer.

Od lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania remontowe, które zmieniają przestrzenie i inspirują naszych klientów.


Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

• Zależy nam aby każdy projekt wnętrz, wykończnie oraz meble na wymiar były indywidualne i skrojone na wymiar pod naszych Klientów, dlatego też ważne jest ustalenie potrzeb i oczekiwań. Nasi Opiekunowie: Laura, Dawid, Patryk poprowadzą Was przez cały proces.
Konsultacje aranżacyjne pomogą w wyborze najlepszych dla Ciebie materiałów i rozwiązań. Zadbamy o to żeby każdy projekt wnętrz był jak najbardziej spersonalizowany a nasze kompleksowe usługi wykończenia pod klucz, zdjęły z Ciebie ciężar remontu.
• Bardzo ważna jest dla nas przejrzystość działań, terminowość oraz klarowność cen- przygotujemy dla Ciebie umowę oraz harmonogram prac oraz płatności.
Projekt wnętrz oraz wizualizacje zostaną przygotowane przez naszych projektantów, uwzgledniając potrzeby oraz indywidualne preferencje Klienta.
Odbiór techniczny lokalu od Dewelopera- zanim zaczniemy prace wykończenia pod klucz, sprawdzimy stan techniczny lokalu, zrobimy również inwentaryzację.
• Zajmiemy się realizacją oraz nadzorem autorskim jak i nadzorem inwestorskim. Nie musisz się niczym martwić.Zrobimy wszystko za Ciebie.
Na nasze prace masz 24 miesiące gwarancji.

Po etapie remontu i wykończenia przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe meble na wymiar w naszej pracowni stolarskiej. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia przy aranżacji wnętrz i zakupach- z przyjemnością się tym zajmiemy.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować

Od 2018 roku, co roku, zostajemy laureatami prestiżowej, branżowej nagrody ,,Orły Branży Budowlanej’’, potwierdzając jakość wykonywanych przez nas usług.

Lubimy też pomagać – uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej dla Domu Samotnej Matki w Brwinowie. Wymieniliśmy stare, nie trzymające ciepła okna, na 10 nowych, poprawiając tym samym komfort mieszkających tam osób.

Z naszych usług korzystają zarówno firmy komercyjne jak i osoby prywatne.

remontardbud img

Super Efficient

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Deeply Committed

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Highly Skilled

Lorem ipsum dolor sit amet elit do, consectetur adipiscing, sed eiusmod tempor.

Keith Marshall

Designer

George Williams

Developer

Julia Castillo

Client Service

Nasze realizacje

Zapraszamy Cię też na naszego bloga